ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancık’ta yırtılan bayrak yenisiyle değişti

Bir gün önce 9 Temmuz’da gündeme getirdiğimiz Kandiber Kalesinde dalgalanan ve zamanla yırtılan Türk Bayrağımız ile uzun yıllar hizmet veren ve Çorum Şeker Fabrikasının özelleşmesinden sonra kapatılan Osmancık Şeker Pancarı Kooperatif binası bahçesindeki solmuş ve yarıya kadar inmiş vaziyette  olan Türk Bayrağımız “Yırtılmış, Yıpranmış Bayraklar Tepki Çekiyor” haberine istinaden yetkilileri harekete geçirdi.

Atıl vaziyette bulunan Osmancık Şeker Pancarı Kooperatif binası bahçesindeki solmuş ve yarıya kadar inmiş vaziyette bulunan Türk Bayrağımızın yerinden alındığı, Kandiber Kalesinde bulunan ve yırtılan Türk Bayrağımızın da yenisiyle değiştirilerek göndere çekildiği görüldü.

Kandiber Kalesinde bulunan dev Türk Bayrağımızın yırtılmış olması ile atıl vaziyette olan bahçede solmuş ve yarıya kadar inmiş vaziyette  olan Türk Bayrağımız vatandaşların tepkisine neden olmuştu.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

Yırtılmış, yıpranmış bayraklar tepki çekiyor

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın