ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Otomobilin Çarptığı 6 Yaşındaki Aysima Toprağa Verildi

Ankara’da evinin önünde oyun oynarken otomobilin çarpması sonrasında hayatını kaybeden Çorumlu küçük Aysima gözyaşları arasında toprağa verildi.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

Ankara’nın Mamak İlçesi Şirintepe Mahallesi’nde dün akşam saatlerinde evlerinin önünde oyun oynadığı esnada bir otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybeden Osmancıklı Ercan ve Emel Şişman çiftinin 6 yaşındaki kızları Aysima Şişman bu gün ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Ankara, Mamak, Ortaköy Mezarlığında toprağa verilen küçük kızın cenazesine katılanlar ailenin acısına ortak olarak taziyelerini ilettiler.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın