ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Özel Eğitim Uygulama Merkezi Öğrencilerine Pasta Sürprizi

Osmancık Nenehatun Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğretmen ve öğrencileri tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle, program düzenlendi. Programda öğrencilere yaş pasta sürprizi yapıldı.

Osmancık Nenehatun Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğretmen ve öğrencileri tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle, program düzenlendi. Programa Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Tokel ve davetliler katıldı.

Protokol üyeleri Eğitim Uygulama Merkezinde eğitim ve öğrenim gören öğrencilerle tek tek ilgilenip onlarla sohbet ederken, öğrenciler için günün anlam ve önemini belirten pastayı öğrencilerle birlikte kesip onların sevinçlerine ortak oldular.

Merkezde Eğitim ve Öğrenim gören öğrenciler için Çorum’da yapılacak tiyatro, sinema ve gezi gibi etkinliklerde belediye işbirliğiyle araç temin edilebileceği belirtilirken, öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

Programda, daha sonra sınıfları gezilerek öğrencilerin yaptığı çalışmalar yerinde inceledi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın