ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Pandemi Döneminde Düğün Yapacaklara Ücretsiz Kır Bahçesi

Çorum’un Osmancık ilçesinde antik tiyatro salonlarını anımsatan görünümüyle hizmete açılan Osman Bey Kır Bahçesi’nin açılış kurdelesini Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Belediye Başkanı Ahmet Gelgör ve davetliler kesti.

Çorum’un Osmancık ilçesi Koyun Baba Mahallesi Çamlık Mesire alanında yıllardır hizmet veren Osman Bey Kafe ve Restoran, antik tiyatro salonlarını anımsatan görünümüyle Kır Bahçesi’ni hizmete açtı. Erol Zengin’in işletmeciliğini yaptığı mekanın açılışına Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Hakkı Güngör, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri Mehmet Yücel, Mehmet Turhan, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Hilmi Ünver, İYİ Parti Osmancık Belediye Meclis Üyesi Kemal Yücel Kurşun, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Makineci ve davetliler katıldı.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

 

Kaya; “Osmancıkımız Cumhur İttifakında daha da güzelleşecek”

Sosyal mesafenin gözetildiği mekanın açılış kurdelesini kesen Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileterek başladığı konuşmasına “Böylesine güzel bir yeri, daha da güzelleştirerek halkımızın hizmetine sunan yatırımcımıza teşekkür ediyorum. Belediye başkanımızı da tebrik ediyorum vesile olduğu için. Osmancıkımız Cumhur İttifakı’nda belediyemizin çalışmaları bizim katkı ve yardımlarımızla birlik, beraberlik, kardeşlik içerisinde her geçen gün her an daha da güzelleşecek. İnşallah şehrimiz daha güzel daha yaşanılabilir olacak.

İşletmeciliğini yapan Erol kardeşimin de bol kazanç elde etmesini, milletimize güzel nezih hizmet edebilmesini temenni ediyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin” dedi.

Zengin; ” Bu Sezon Düğün Yapacaklara Salon Ücretsiz”

Emekli İmam Hasan Akbaba hocanın duaları ile açılışı gerçekleşen Osman Bey Kır Bahçesi’nde sezon boyunca düğün yapacak olan çiftlerden salon ücretinin alınmayacağını belirten işletme sahibi Erol Zengin ise katılımlarından dolayı davetlilere teşekkür ederek; “Koronavirüs tedbirleri kapsamında kapanan düğün salonları 1 Temmuz’da açıldı. Salgın nedeniyle evlenecek çiftler son dönemlerde kapalı salon yerine açık hava konseptlerine daha fazla ilgi duymaya başladı. Bizde işletmemizin faaliyetleri arasına açık alan düğün salonumuzu katarak ilçe halkımıza hizmet vermeye başladık. Pandemi dolayısıyla da halkımıza destek amaçlı düğün, nişan, kına, nikah gibi organizasyonlarda bu sezon için salon ücreti talep etmeyeceğiz.

Kır bahçemizde sosyal mesafeye uygun oturma düzenine önem verdik. Her organizasyon öncesi mekanın dezenfektesi, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi,  eldivenli ve maskeli servis personelleri ile hizmet vereceğiz.

Yemekli-yemeksiz her türlü organizasyon ve detaylı bilgi için 0364 611 01 01 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirler “dedi.

 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın