ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

“Peki, bu otları kim temizleyecek?”

“Osmancık Belediyesi orta refüjde ki otları temizledi. Peki, kaldırıma benzer bu yerlerde ki otları kim temizleyecek?”

WhatsApp Haber Hattımıza ulaşan bir okuyucumuz Koyun Baba Mahallesi Baltacı Mehmet Paşa Caddesi’ üzerinde bulunan kaldırımların otlarla dolu olduğunu çektiği fotoğraf ile göstererek “ Zaten kaldırım problemi yaşayan bir caddemiz var. Var olan kaldırım alanları da otlardan geçilmiyor. ”dedi.

Okuyucularımızın rahatsız olduğu ya da haber değeri olan konuları bizimle paylaştığı WhatsApp Haber Hattımıza ulaşan bir okurumuz, Koyun Baba Mahallesi Baltacı Mehmet Paşa Caddesi’ üzerinde bulunan orta refüjde yabani otların biçildiğini aradan geçen 3 güne rağmen kaldırımda bulunan otların biçilmediğini çektiği görseller ile iddia ederek; “Burası ilçenin en işlek caddelerinden birisi. Geçtiğimiz günlerde Osmancık Belediyesi ekipleri yol süpürme ve yabani ot biçim işi gerçekleştirdi. Ancak gerçekleştirilen ot biçimi orta revüj ile sınırlı kaldı. Aradan 3 gün geçmesine rağmen kaldırımlarda ki otlar biçilmedi. Zaten kaldırım problemi yaşayan bir caddemiz var. Var olan kaldırım alanları da otlardan geçilmiyor. Belki biçilir diye bekledik ne gelen var ne giden var halen otla dolu. Yoldan yürümeye devam ediyoruz.  Peki, kaldırıma benzer bu yerlerde ki otları kim temizleyecek” diye sordu.

Elçiye zeval olmaz adı bizde mahfuz okuyucumuzun sorununu-sorusunu gündemimize aldık.

 

BARAJ MANZARALI ACİL SATILIK TARLA

 

Dikkatinizi Çekebilir:
1 yorum
  1. hkaymaz115 Diyor

    Herkes evinin önünü temizlese mahalle tertemiz olur derler..Hep başkalarından beklemeyip, biraz da biz harekete geçsek güzel olmaz mı ?

Cevap Bırakın