ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Recep Çıplak “Çalmadan Gir, Sormadan Otur”

AK Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya ve Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak pazarcı esnafının sorunlarını dinledi.

Çorum Milletvekili  Av. Oğuzhan Kaya ve  AK Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak pazarcı esnafı ile bir araya gelerek yapılacak olan proje ve yatırımlarla ilgili bilgilendirme yaptılar. Pazarcı esnafının sorunlarını da dinleyen Milletvekili Kaya ve Başkan Adayı Çıplak, pazarcı esnafının sorunlarını bildiklerini en kısa zaman içerisinde içinde bulunulan mağduriyetin bir an önce giderilmesi için gerekli çalışmanın yapılacağını dile getirdiler.

Pazarcı esnafı ve Osmancık halkının rahatlıkla ulaşabileceği herkesin üzerinde hemfikir olduğu bir yere son derece modern kapalı pazar yeri yapacakları dile getiren Milletvekili Kaya, her zaman pazarcı esnafının yanında olduğunu söyledi. Amaçlarının Osmancık’a  ve memlekete  en iyi şekilde hizmet etmek olduğunu belirtti.

Kaya, “AK Parti olarak bizim tek amacımız millete hizmet etmek. İktidara geldiğimiz günden beri yaptığımız hizmetlerle Türkiye’yi her alanda çağ atlattık. Milletimizin desteğiyle yeni dönemde de projelerimiz devam edecek. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde birlik ve beraberlik çerçevesinde çalışarak ülkemizi her alanda hak ettiği noktaya taşıyacağız. Bu anlamda güçlü Türkiye için AK Partinin  yanında olmalıyız” dedi.

Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak, İl Özel İdaresinde yaptıkları çalışmaları örnek göstererek seçilmesi durumunda Osmancık’ta yapacağı çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. En kısa zamanda pazarcı esnafına kapalı modern bir Pazar yeri yapacaklarının sözünü veren Recep Çıplak, halkın ve esnafın istekleri doğrultusunda gönülleri kazanarak bir belediyecilik yapacaklarını söyledi. Pazarcı esnafından da güçlü bir destek isteyen Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak başka bir programa katılmak üzere toplantıdan ayrıldı.

Buradaki toplantıya Özelleştirme İdaresi Başkanı Osmancıklı hemşerimiz Ahmet Aksu’da misafir olarak katıldı.

Yeni Mahallede bir ev toplantısına katılan Recep Çıplak burada da yapacakları çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi. Göreve gelmesi durumunda yapacağı projeleri anlatarak, istek ve talepleri de dinleyen Çıplak, gönül belediyeciliğinin gerekliliğini yerine getirerek “çalmadan gir, sormadan otur” felsefesi ile hareket ederek çok daha gelişmiş nüfusu artmış göç veren değil de göç alan bir Osmancık için gece gündüz çalışacaklarının sözünü verdi. Ev toplantısına Kadın Kolları Başkanı Fazile Tökel ve Belediye Meclis Üyesi Kadriye Sekili ile beraber ailenin yakınları ve komşuları da katıldı.

(AK Parti Osmancık Basın Bürosu)

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın