ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Recep Çıplak Kadınlar Gününü Kutladı

AK Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde karanfil dağıtarak kadınların gününü kutladı.

Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde karanfil dağıttı. İlk olarak Osmancık Asri Mezarlıkta şehitliği ziyaret eden Recep Çıplak Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın mezarını ziyaret ederek karanfil bıraktı ve dua etti. Recep Çıplak’a kadınlar günü programında İlçe Başkanı Hakkı Güngör ve yönetim kurulu, Kadın Kolları Başkanı Fazile Tökel ve yönetim kurulu, il genel meclisi ve belediye meclisi üyesi adayları parti teşkilatı ve gençlik kolları teşkilatı eşlik etti.

Şehitlik ziyareti sonrası Devlet Hastanesi, Osmancık ve Dodurga’da faaliyet gösteren tekstil fabrikaları,  kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan kadınları ziyaret eden Recep Çıplak çalışan kadınlara karanfil dağıtarak kadınların gününü kutladı.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde çeşitli etkinlikler yaptıklarını belirten Recep Çıplak, “her kadın bir çiçektir. İlgi ve sevgiye layıktır. Kadınlarımızı yılda bir kez değil her gün hatırlayarak başımızın tacı yapmalıyız. Kadınlarımızın bir anne, bir eş, bir kardeş olduğunu unutmadan onlarsız bir hayatın olmayacağı bilincinde kadınlarımıza hak ettikleri değerin fazlasını vermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle tekrar tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutluyor, kadına şiddetin olmadığı barış ve sevgi dolu bir yaşam temenni ediyorum” dedi.

(AK Parti Osmancık Basın Bürosu)

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın