ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Saadet Partisi, çalışan gazeteciler gününü kahvaltıda kutladı

  • Saadet Partisi Osmancık İlçe Başkanlığı’nca 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçedeki basın mensuplarına kahvaltı verildi.

Saadet Partisi Osmancık İlçe Başkanlığı’nca 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçedeki basın mensuplarına Kahveland’da kahvaltı verildi. 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Osmancık Belediye Başkan adayı olan Alaattin Uğur, Saadet Partisi Osmancık Belediye Meclis üyesi adayı Mehmet Derindere ve Saadet Partisi Osmancık Gençlik Kolları Başkanı Fahri Şanver’in de bulunduğu etkinlikte Saadet Partisi İlçe Başkanı Halil İbrahim İnoğlu, gazetecilerin gününü kutladı.

Saadet Partisi İlçe Başkanı Halil İbrahim İnoğlu, gazetecilerin gününü kutladı.

Hoş sohbet ve fikir alışverişi içerisinde geçen etkinlikte 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Osmancık Belediye Başkan adayı olan Alaattin Uğur, basının önemine değinirken, günün anısına hatıra fotoğrafı çekinildi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın