ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Saltık; “2023 vizyonuna hazırız”

IMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde TÜBİTAK 4006 Fuarı yapıldı. Fuarda konuşan okul müdürü Ahmet Saltık IMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak 2023 vizyonuna hazır odluklarını belirtti.

Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK tarafından ortaklaşa yürütülen”4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı” Projesi kapsamında, IMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan projeler açılan sergiyle beğeniye sunuldu.

IMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul bahçesinde açılışı gerçekleştirilen “4006 TÜBİTAK Bilim Fuarında öğrencilerin hazırlamış oldukları 26 proje gösterime sunuldu. Açılışta konuşan okul müdürü Ahmet Saltık 26 projeyi dönem başından öğrencilerinin fikirleriyle hazırladıklarını söyledi. Tüm öğrencilerin projelerini hazırlama aşamalarında uzun araştırmalar ve çalışmalar sonunda projelerini ortaya çıkarabildiklerini ifade eden Saltık; “Dönem başladığında 26 projeyle öğrencilerimizin teklifi üzerine yazılarını yaptık. Projelerimiz geçti. Şuanda 26 projemiz hazır, öğrencilerimiz masalarda sunuyorlar. 2023 vizyonunda geleceğin eğitim öğretim sisteminde sürekli kitap başında okuyan, yazan soru çözen öğrencilerden ziyade araştıran kendini geliştiren öğrenciler yetiştirmeye çalışıyoruz” dedi. TUBİTAK Bilim Fuarına Osmancık Beleidye Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci, Belediye Başkan yardımcımız, Emniyet Müdür Yardımcımız, Milli Eğitim Müdürümüz, şube müdürlerimiz, okul müdürlerimiz ziyarete geldiler. Çocuklarımız çok heyecanlılar. Biz IMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak 2023 vizyonuna hazırız. İnşallah daha güzel hizmetler yapmaya adayız.”

TÜBİTAK tarafından ortaklaşa yürütülen”4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı” Projesi kapsamında, IMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan projeler açılan sergiyle beğeniye sunuldu.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın