ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Savcı’dan özel öğrencilere ziyaret

Emekli Fizik-Kimya öğretmeni Salim Savcı, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezini ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti.

Osmancık’a bağlı Çampınar Köyün’ de yaşayan Osmancık Gazeteciler Cemiyeti Kurucu Üyesi ve onursal başkanı emekli fizik-kimya öğretmeni Salim Savcı, İlk Gülen Gözler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti.

96 yaşındaki emekli öğretmen Salim Savcı, ilk olarak merkezin kurucusu Gülden Arzoğlu, kurum müdürü Aliye İlikmen ile bir süre sohbet etti. Savcı, sohbetin ardından kendi yazdığı ve bastırdığı kitaplardan özel eğitim öğretmeni Rahime Eraslan’a kurumdaki tüm öğretmenlere iletilmek üzere verdi.

İlk Gülen Gözler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurucusu Gülden Arzoğlu, Salim Savcıya teşekkür etti. Teneffüs zilinin çalmasının ardından sınıflar gezilerek öğrencilerle bir süre sohbet edildi ve günün anısına hatıra fotoğrafı çekinildi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın