ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Savunma Bakanı Akar ile Sözü Verilen Askeri Birlik Üzerine Görüştüler

Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu ve AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatçı ile başkan yardımcısı Murat Günay, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ı ziyaret etti.

Mart 2019 tarihinde Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu, İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ı makamında ziyaret ederek, Çorum’a askeri birlik talebinde bulunmuştu.  Milli Savunma Bakanı Akar, konuyu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a aktarmış ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da onayı ile Çorum’a Askeri Eğitim Birliğinin kazandırıldığı, Çorum heyetinin sosyal medya hesaplarından müjdelenmişti.

Aradan geçen 8 ayın sonunda Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu ve AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatçı ile başkan yardımcısı Murat Günay Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ı ziyaret ederek, Çorum’a getirilmesi için sözü verilen Askeri Birlik üzerine görüşmelerde bulundular.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın