ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Şehidimizin adının yazılı olduğu tabelayı kırdılar

Osmancık’ta Şehit Uzman Çavuş Soner Özdemir’in adının verildiği parkın tabelasının kırılması tepkiye neden oldu. Şehir magandaları şehidimizin adının yazılı olduğu tabelaya zarar verdi.

Hakkari’de teröristlerce yola döşenen bombanın patlatılması sonucu şehit düşen 24 yaşındaki Uzman Çavuş Soner Özdemir’in adının verildiği Esentepe Mahallesi’nde bulunan parkın tabelasına kimliği henüz belli olmayan kişi ya da kişiler tarafından zarar verildi.

Belediye tarafından 11 dönümlük alana inşaa edilen Küllük Tepesi’ne yapılan ve Belediye meclisinin kararı doğrultusunda ilçenin en büyük parkına terör örgütü tarafından Şehit edilen Uzman Çavuş Soner Özdemir’in adı 2015 yılında verilmişti. Şehidimizin adının yazıldığı tabela parka monte edilmişti. Ancak tabelaya kendini bilmez kişi ya da kişilerin zarar verdiği görüldü.

Manzarayı gören vatandaşlar şehidimize yapılan saygısızlığı ve kamu malına zarar veren bu kişi yada kişileri kınayıp, herkesin koruyup kollaması gereken ortak kullanım alanlarına zarar veren şahıslara  tepki gösterdi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın