ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Şehit Aybüke Öğretmen Dualarla Anıldı

Batman’ın Kozluk ilçesinde teröristlerin hain saldırısı sonucu 9 Haziran 2017’de 23 yaşındayken şehit olan öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Osmancık’taki mezarı başında anıldı.


Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında yapılan anma törenine, Osmancık Kaymakam Vekili Hasan Taş, Belediye Başkan Vekili Hüseyin Cebeci, İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz, müdür yardımcıları, 13 ilçenin milli eğitim müdürü, adının verildiği Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Ortaokulu öğretmenleri ve öğrencileri katıldı. Kaymakam Taş ve Milli Eğitim Müdürü Yılmaz ile beraberindekiler, burada şehit öğretmenin babası Sadık, annesi Zehra ile babaannesi Şenay ve dedesi Rıza Yalçın’a başsağlığı diledi.

Baba Sadık Yalçın’da 24 Kasım Öğretmenler Günü’nün tüm eğitim camiasına hayırlar getirmesini temenni ederek, Aybüke öğretmeni anmaya gelenlere teşekkür etti.

Aybüke öğretmen için Kur’an-ı Kerim okunduktan sonra dua edildi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın