ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Şehit öğretmenimizin annesi unutulmadı!

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, Anneler Günü dolayısıyla Batman’ın Kozluk ilçesinde PKK’lı teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit olan Osmancıklı müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın’ın annesi Zehra Yalçın’ı ziyaret etti.

Ziyarete Şehit Öğretmenin adını taşıyan Şehit Aybüke Yalçın Anaokulu Müdürü Özgür Atasoy ve okul öğretmenleri de eşlik etti. Şehidimizin annesi Zehra Yalçın’a çiçek veren İlçe Milli Eğitim Müdürü Gümüş, Anneler Günü’nü kutlayarak; “Feragat ve fedakarlığın timsali olan annelerimiz hayatımız boyunca rehberimiz, eğitimcimiz ve zorlu hayat yolculuğumuzda kutup yıldızımızdır. Annelere layık birer evlat olmak, onları mutlu etmek ve onlara hak ettikleri değeri vermek biz evlatlar olarak en büyük vazifemizdir. Yüreğinde taşıdığı sınırsız sevgi ve sabırla eli öpülesi başta şehit ve gazi annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum” dedi.

Şehit Aybüke Yalçın’ın annesi Zehra Yalçın ise ziyaretten dolayı memnun olduğunu ve çok duygulandığını belirterek kendilerini unutmayanlara teşekkür etti.

Cevap Bırakın