ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Şenyurt TOKİ konutları seneye teslim edilecek

Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya ve Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Osmancık’a yapılan proje ve hizmetleri yerinde görüp inceledi.

Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya ve Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Şenyurt Mahallesi’ne yapımına başlanılan 3. Etap 218 konut, 1 ticaret merkezi projesini yerinde görüp inceledi.

TOKİ tarafından ihalesi gerçekleştirilen ve Şenyurt Mahallesi’nde yapımına başlanılan Osmancık TOKİ 3.etap projesi inşaat alanında incelemelerde bulunan Milletvekili Kaya ve Başkan Gelgör, şantiye sorumlusu, proje müdürü Ergün Şahan’dan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Şahan, Özkılıç İnşaaat tarafından yapılan ve fore kazık siteminin kullanılarak inşaa edilen konutların önümüzdeki seneye tamamlanarak teslim edileceği bilgisini verdi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın