ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Şenyurt TOKİ’de binalar yükseliyor

Çorum’un Osmancık ilçesi Şenyurt Mahallesi’ne yapılan konutlar yükselmeye başladı. Konutların bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Şenyurt Mahallesi’ne yapımına başlanılan 3’üncü etap 218 konut, 1 ticaret merkezinden oluşan projede binalar hızla yükseliyor. Bodrum katlarında mescit, sığınak ve kapıcı dairesi bulunan binalar fore kazık siteminin kullanılarak inşaa edilirken, konutların bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor.

218 Konut İhalesi 19 Ağustos’ta gerçekleştirildi

Osmancık Şenyurt 3’üncü etap 218 konut, 1 ticaret merkezi inşaatları ile alt yapı ve çevre düzenlemesi işi ihalesi 19 Ağustos 2019 tarihinde saat 15.00’da gerçekleştirilmişti.

853 Kişi başvuru yapmıştı

Osmancık’ta Belediye Kültür Merkezi´nde Haziran 2017 tarihinde yapılan kura çekimi ile Şenyurt Mahallesine yapılmaya başlanılan TOKİ konutları için hak sahipleri belli olmuştu.

Şenyurt Mahallesi´nde yapılmaya başlanılan TOKİ konutlarından 3+1 dairelere 374, 2+1 dairelere ise 479 olmak üzere 853 kişi başvuru yapmıştı.

Kasım 2019
Şubat 2020

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın