ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Sultanlarımızın Fikstürü Belli Oldu

2019-2020 Voleybol Sezonu Kadınlar ve Erkekler 2’nci Liglerinin fikstürleri belli oldu. Kadınlar 2.Lig’de iddialı olan Osmancık Belediyespor Voleybol Takımı lige Çaykur Rizespor ile başlayacak.

2019-2020 Voleybol Sezonu Kadınlar ve Erkekler 2’nci Liglerinin fikstürleri 29 Ağustos 2019, Perşembe günü Ankara Volley Hotel Toplantı Salonu’nda gerçekleşen kura çekimi sonucunda belli oldu.

Kura çekimine, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Lig İşleri Danışmanı Recep Nurtanış, Osmancık Belediyespor Voleybol Takımı Antrenörü Ümit Gökgöz ve kulüp temsilcileri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “Yeni sezonun şimdiden tüm kulüplerimize ve sporcularımıza hayırlı olmasını diliyor, sakatlıksız, güzel mücadelelere sahne olan bir sezon olmasını temenni ediyorum” dedi.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ın ardından söz alan TVF Lig İşleri Danışmanı Recep Nurtanış yeni sezon statüsü ile ilgili bilgiler verdi ve tüm takımlara başarılar dilerken yapılan konuşmaların ardından kura çekimine geçildi.

Osmancık Belediyespor Voleybol takımı bu yıl 7 grupta; Çorum temsilcisi Çorum Voleybol, Ordu temsilcisi Çamlık Spor, Rize temsilcileri Çaykur Rizespor ve Fındıklı Tenis Doğa Spor, Sivas temsilcisi Cumhuriyet Üniversitesi ve Tokat temsilcileri Erbaa Gençlik ve Turhal Kocakavak Spor Kulüpleri ile mücadele edecek.

Kadınlar 2.Lig’de iddialı olan Osmancık Belediyespor Voleybol Takımı ilk hafta maçını sahasında 3 Kasım’da Çaykur Rizespor ile oynayacak.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın