ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Tarımsal sulama suyu talebini görüştüler

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Osmancık İlçe Başkanı Şerif Okudan, Dereboğazı mevkiinde bağları bulunan vatandaşların tarımsal sulama suyu talebini dinledi.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Osmancık İlçe Başkanı Şerif Okudan, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte  beraberinde Devlet Su İşleri (DSİ) Dutludere Sulama Kontrol Mühendisi Murat Kabakçı, Çarklıtepe Sulama Kooperatifi Başkanı Şerif Yedekçi ile Dereboğazı mevkiinde bağları bulunan vatandaşların tarımsal sulama suyu talebini dinledi.

AK Parti İlçe Başkanı Şerif Okudan, bölge halkının talebini yetkililer ile birlikte istişare ettiklerini belirterek “Bölge halkımızın talebi doğrultusunda DSİ yetkililerimizi Osmancık’ımıza davet ettik.

Yetkililerimiz ile birlikte bölge halkı ile istişarelerde bulunduk. DSİ Dutludere Sulama Kontrol Mühendisi Sayın Murat Kabakçı yapılacak gerekli analiz ve raporlar doğrultusunda, tarımsal sulama suyu ile ilgili çözüm ve desteğin verileceğini halkımıza iletti.

Bölge halkımız adına DSİ Mühendisimiz Murat Kabakçı’ya ve Çarkıtepe Sulama Kooperatifi Başkanı Şerif Yedekçi’ye teşekkür ediyorum. ”dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın