ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Taştan ve Ziyan ailelerinin mutlu günü

Aysel-Aydın Taştan çiftinin güzeller güzeli kızı Ayfer Taştan ile Hilal-Garip Ziyan çiftinin oğlu Kadir Ziyan düzenlenen düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

 

Aysel-Aydın Taştan çiftinin güzeller güzeli kızı Ayfer Taştan ile Hilal-Garip Ziyan çiftinin oğlu Kadir Ziyan düzenlenen düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler.   Gürleyik Mahallesi Güzin Sokak’ta gerçekleştirilen düğün-kına töreni ile mutluluğa yelken açtılar.  Pandemi dolayısıyla sosyal mesafenin gözetildiği törende Ayfer ve Kadir’i bu mutlu günlerinde aileleri, akrabaları ve iş arkadaşları yalnız bırakmadılar. Ayfer ve Kadir törenin ardından tebrikleri kabul ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Bir dönem Osmancık Gazetesi’nde Yazı İşleri Müdiresi olarak görev yapan meslektaşımız Ayfer ile müstakbel eşi Kadir’i tebrik ediyor bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın