ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Tebrikler Mehmet Can!

Osmancıklı Milli Sporcu Mehmet Can Töremiş, Hırvatistan’ın Zagreb şehrinde yapılan Badminton Puan Turnuvası’nda önemli dereceler elde etti.

Osmancıklı Milli Sporcu Mehmet Can Töremiş küçücük yaşında kocaman işler yapmaya devam ediyor. Töremiş, 2022 yılı Şubat ayında Finlandiya’da yapılacak olan U15 Avrupa Şampiyonası hazırlıkları kapsamında,22 ülkenin katılımıyla,24-26 Eylül 2021 tarihleri arasında Hırvatistan’ın Zagreb şehrinde yapılan U15 8th LI-NING Zagreb Youth Open Badminton puan turnuvasında tek erkekler kategorisinde bronz, çift erkekler kategorisinde partneri Mert Seven aile birlikte Altın madalya kazandı.

Badminton Teknik Direktörü ve Milli Takım Antrenörü Barış Boyar başarılı sporcuyu kutlayarak; “Daima spor ve sporcunun yanında olan, desteklerini hiç esirgemeyen ve bu güzellikleri yaşamamıza vesile olan, Çorum Belediye Başkanımız Dr.Halil İbrahim Aşgın’a, Belediye Başkan Yardımcımız İsmail Yağbat’a, Gençlik Spor İl Müdürümüz Haşim Eğer’e, Kulüp Başkanımız Nadir Solak ve tüm yönetim Kurulumuza, değerli hocam Doç. Dr. Volkan Gürses’e, Diyetisyenimiz İrem Çelebi’ye ve emeği geçen herkese şahsım, ekibim ve sporcum adına çok teşekkür ediyorum”dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın