ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Tekno Point, Osmancık’ta Hizmete Girdi

Osmancık’ta yeni bir işyeri hizmete girdi. Tekno Point Bilişim adıyla hizmete giren işletme, bilgisayar, laptop, tamir, bakım, güvenlik kamerası ve ses sistemleri, yazar kasa, halka led tripod, monopod gibi her türlü teknolojik ekipmanların satışını müşterilerine bir arada sunacak.

Yazı Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi No:40 ‘da Fahri Kocaçevik’in işletme sahibi olduğu Tekno Point’in açılışı yoğun bir katılımla gerçekleşti. Yeni Camii İmamı Turan Sekili’nin yaptığı duanın ardından, ilçe kaymakamı Ayhan Akpay, işletmenin, ilçeye ve sahibine hayırlı uğurlu olmasını, bol bereketli kazançlar getirmesini dileyerek, Yazı Mahallesi Muhtarı Murat Haykır, işletme sahibi Fahri Kocaçevik ile birlikte açılış kurdelesini kesti.

İşyeri sahibi Fahri Kocaçevik ise, Osmancık’a yeni bir işyeri kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, açılışa katılan herkese teşekkür etti.

Osmancık’ta Tekno Point adıyla hizmete giren işletme, bilgisayar, laptop, tamir, bakım, satış, güvenlik ve ses sistemleri, yazar kasa, halka led tripod, monopod gibi her türlü teknolojik ekipmanların satışını müşterilerine bir arada sunacak.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın