ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Temizlik İşleri Müdürlüğü araç filosunu güçlendiriyor

Osmancık Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü araç filosunu güçlendiriyor.

Osmancık Belediyesi daha temiz bir yaşam alanı sağlanabilmesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesindeki hizmetlerin daha etkin ve verimli yürütülebilmesi adına 2 adet çöp aracı almaya karar verdi.

Osmancık Belediyesi 2019 yılı Ağustos ayı toplantısı 5 Ağustos 2019 Pazartesi günü saat 16.00’da gündemdeki yazılı konuları görüşmek üzere meclis toplantı salonunda gerçekleşti. Yapılan toplantıda Temizlik İşleri Müdürlüğünün 30.07.2019 tarih E.20 sayılı yazısı okundu.

Temizlik hizmetlerinde kullanılan araçların yetersiz kalmaları ve yıpranmalarından dolayı iki adet çöp aracına ihtiyaç olduğu anlaşıldı.  Yapılan görüşmeler sonucunda; Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmetlerin daha etkin ve verimli yürütülebilmesi için ihtiyaç olan 2 (iki) adet çöp aracının, 237 sayılı Taşıt Kanunu Kapsamında Belediye makamınca satın alınmasına, bu konuda Belediye Başkanının yetkili kılınmasına işaretle oylamaya göre oy birliğiyle karar verildi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın