ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

TOKİ Osmancık’ta 3 iş yeri satıyor

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Osmancık’ta 3 işyerini “açık artırma” usulü ile satışa sundu.

TOKİ’den yapılan açıklamaya göre, Koyunbaba Mahallesi’nde yapılan 4. Etap 357 konut ve 1 adet ticaret merkezi projesinde yer alan 3 işyeri acık artırma usulü ile 25 Temmuz 2019, Perşembe günü TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki Merkez Binası’nda ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda saat 11.00’de satışa sunulacak. Açık arttırmaya internetten üzerinden de (www.emlakyonetim.com.tr) teklif verilebilecek.  İş yerleri 3 ve 9 ay içinde sahiplerine teslim edilecek. 3 iş yeri yüzde 25 peşin, 120 vade ile satılacak.

Açık Artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. ve T.C. Ziraat Bankası A.Ş. tarafından yürütülecek olup, başvurular/teminatlar anılan bankaların tüm şubeleri aracılığı ile kabul edilecek. Ayrıca, açık artırma (teklif alma) gününde de başvuru kabul edilecek.

Ayrıntılı bilgilere www.toki.gov.tr ile www.emlakyonetim.com.tr internet adreslerinden ve 444 86 54 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Satışa sunulan iş yerlerinin özellikleri şöyle;

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın