ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Torunundan Başkan Gelgör’e Çiçek

Yerel seçimler sonrasında Osmancık Belediye Başkanı seçilen Ahmet Gelgör’ün torunu Elisa Zümre dedesinin başkanlığını gönderdiği çiçekle kutladı.

31 Mart 2019 tarihinde düzenlenen Mahalli İdareler Genel Seçimi’nde Osmancıklıların yüzde %41.65’lik desteğiyle belediye başkanlığına seçilen Ahmet Gelgör, makamında tebrikleri kabul etmeye başladı. Gelgör’e ’tebrik’ ziyaretleri sürerken, gönderilen çiçekler nedeniyle makam odası adeta çiçek bahçesine döndü.

9 Nisan 2019 Salı günü mazbatasını alarak Gelgör’ün resmen göreve başlaması sebebiyle gönderilen çiçekler makam odasını çiçek bahçesine çevirdi.

Bizzat yapılan ziyaretlerin yanı sıra birçok kurum ve kişi de makama gönderdikleri çiçeklerle Belediye Başkanı Ahmet Gelgör’e tebrik ve ’hayırlı olsun’ dileklerini iletiyor. Gönderilen çiçekler arasında Gelgör’ün torunu Elisa Zümre’nin mesajı ise dikkat çekiciydi.

Başkan Gelgör’ün torunu Elisa Zümre’nin gönderdiği çiçekte “Sevgili dedeciğim. Bize bu güzel duyguyu yaşattığın için çok teşekkür ederiz. Seni çok seviyoruz” ifadeleri yer aldı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın