ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Ücretsiz Tercih Danışmanlık Masaları Öğrenci ve Velilerin Hizmetinde

Öğrenci ve velilerin LGS’nin ardından merakla beklediği tercih dönemi başladı. Osmancık Milli Eğitim Müdürlüğü, öğrenci ve velilerin tercih dönemini en iyi şekilde değerlendirebilmeleri için “Tercih Danışmanlık Masaları” oluşturdu.

Milli Eğitim Bakanlığı 2019 Liselere Geçiş Sınavı(LGS) sonuçlarının açıklanması ile öğrenci ve velileri tercih heyecanı sardı. Osmancık İlçe Milli Eğitim Müdürlü 01-12 Temmuz 2019 tarihleri arasındaki tercih sürecini öğrencilerin ve velilerin en iyi şekilde geçirmeleri hem de öğrencilerin bir üst öğrenime istedikleri okullarda devam etmelerine rehberlik amaçlı oluşturulan Tercih Danışmanlık Masaları hizmet vermeye başladı.

Öğrenci ve velilerin birçok soruya cevap bulabilecekler danışmanlık masalarında, öğrencilerin tercihlerin nasıl yapacakları da adım adım anlatılıyor.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın