ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Uğur “Eleştirilere cevap verdi”

Saadet Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Alaattin Uğur 13 Mart 2019 tarih ve 1074 sayılı gazetemizin 4. Sayfasında yer alan “Uğur “Onlara oy verirseniz haram” başlıklı haber üzerine açıklamada bulundu.

Uğur haber içeriğinin okunmadan eleştiri oklarının hedefi olduğunu belirterek “Haber içeriğinde ne demek istediğim açıkça belirtilmiştir. Haber içeriğinde “Siyasi rüşvet veriyorlar size. Onlara oy verirseniz haram. ”dediğim açıkça belirtilmiştir.  Haksız eleştiriler beni inandığım yoldan saptıramaz. Ben Osmancık sevdalısıyım” dedi.

13 Mart 2019 tarih ve 1074 sayılı gazetemizin 4. Sayfasında yer alan haberimizin içeriğinde yer alan bölüm aşağıdaki gibidir.

“Şimdi yardımlar başladı. Gecen dönemde yaptılar aynısını. Kimi altın dağıtacak, kimi pirinç dağıtacak diye kulağımıza geliyor. Siyasi rüşvet veriyorlar size. Onlara oy verirseniz haram. Al parayı ver yemini vur tokadı gitsin.  Ben önümü ilikleyeydim Oğuzhan vekil oldu, bende bakan olurdum. Kimseden korkmuyorum” dedi.

Allah bana birine adaletsizlik yaptın mı diye soracak.  Ne ticaret hayatımda ne siyaset hayatımda hile yapmadım, faiz yemedim nede haksızlık yaptım. Varsa yaptın diyen istifa etmeye hazırım.

Seçim öncesi ben her yardımımı yapıyorum. Ama seçim dönemi çay hariç hiçbir şey ikram etmem size.  O rüşvete girer. Allah o kaderi sana yazmadıysa rüşvetle oy alamasınız.”

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın