ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Ülkemizi temsil etmek için Polonya’ya yola çıktılar

Osmancıklı sporcular 30 Ağustos-7 Eylül 2019 tarihleri arasında Polonya’nın Gniezno şehrinde yapılacak olan 17 Yaş Altı Avrupa Badminton Şampiyonasında Milli takım formasıyla ülkemizi temsil etmek üzere bu gece yola çıktılar.

Ağustos ayı sonunda yapılacak olan Avrupa 17 Yaş Altı Badminton Şampiyonası’na katılacak sporcuları belirlemek amacıyla yapılan milli takım seçmelerinde Mustafa Arkan tek erkekler kategorisinde birinci olmuştu. Arkan ve antrenör Eren Murat Güngör 30 Ağustos-7 Eylül 2019 tarihleri arasında Polonya’nın Gniezno şehrinde yapılacak olan 17 Yaş Altı Avrupa Badminton Şampiyonasında Milli takım formasıyla ülkemizi temsil etmek üzere bu gece yola çıktılar.

Badminton Milli Takım Antrenörü Barış Boyar, antrenörümüzü ve sporcumuzu yolcu ederek,  Avrupa Şampiyonasında başarılar diledi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın