ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Vali Çiftçi Kurban Bayramı Dolayısıyla Çeşitli Ziyaretlerde Bulundu

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Kurban Bayramı nedeniyle Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ve İl Müftü V. Adem Aygül ile birlikte huzurevi sakinlerini, şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ve İl Müftü V. Adem Aygül ile birlikte Atıl Uzelgün Huzurevi ve Bakım Rehabilitasyon Merkezi ile Kamile ve Hacı Ahmet Akdağ Huzurevi’ni ziyaret ederek bayramlarını kutlayan Vali Çiftçi, huzurevi sakinleri ile yakından ilgilenerek, bir süre sohbet etti.

Huzurevi ziyareti sonrasında Şehidimiz J. Onb. Bekir Özaydın’ın ailesi ile Gazi Mehmet Çınar ve ailesini ziyaret eden Çiftçi her zaman devlet olarak yanlarında olduklarını söyleyerek bayramlarını kutladı.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde Vali  Mustafa Çiftçi ve Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, özel birey Çalışkan Ailesini ve Ulukavak Mahallesi Sakinlerinden Kösemehmetoğlu ailesini ziyaret ederek bayramlarını kutladılar.

Kurban Bayramı ziyareti dolayısıyla, Samsun ve Ankara yolu üzerinde bulunan trafik uygulama noktalarını da ziyaret eden Çiftçi ve Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, güvenlik güçlerimizin bayramlarını kutladı. Vali Çiftçi, trafik uygulama noktalarını ziyaretinde, sürücülerin ve seyehat eden vatandaşların bayramını kutlayarak trafik kuralları hakkında uyarılarda bulundu. Özellikle sürücülerden hız sınırlarına uymalarını isteyen Çiftçi, sürücülerden yanlarında sevdiklerini taşıdıklarını unutmamalarını, kendilerini bekleyen sevdiklerinin bulunduğunu hatırlatarak, mutlaka gidecekleri yere hız yapmadan sakin bir şekilde trafik kurallarına uyarak yollarına devam etmelerini istedi. “Kemerin Ses Getirsin” uygulaması hakkında da açıklama da bulunan Vali Çiftçi, sürücülere leblebi ikramında bulunarak kurban bayramlarını kutladılar.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın