ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Vatandaş soruyor “Bunu yetkililer görmez mi acaba?”

WhatsApp Haber Hattımıza ulaşan bir okuyucumuz, lavabodan, musluklara, abdest alma yerinden giderlere kadar Beylerçelebi Camii’ne ait tuvaletin durumuna tepki gösterdi.

…: Çekin, Gönderin, Yayınlayalım :… Etrafınızda şahit olduğunuz ilginç olayları, haber niteliği taşıyan ayrıntıları, fotoğrafları ve videoları bizlerle paylaşın, biz de osmancik.com.tr de değerlendirelim.

 

Okuyucularımızın rahatsız olduğu ya da haber değeri olan konuları bizimle paylaştığı WhatsApp Haber Hattımıza ulaşan bir okurumuz, Beylerçelebi Camii’ne ait  tuvaletin durumundan rahatsız olduğunu çektiği bir görsel eşliğinde bizimle paylaştı. İstanbul’da yaşadığını ve ziyaret amaçlı Osmancık’ta bulunduğunu belirten adı bizde mahfuz okuyucumuz; “Merhaba bu resimdeki ayrıntıyı görmüşsünüzdür. Burası belediyenin yanındaki büyük camii. Ne güzel bir eser yapılmış ama içerisi leş gibi. Daha önceki gelişlerimde de aynıydı yine aynı. İnsan mecbur kalmasa girmez, yerler, tuvaletler, abdest alınan, el yıkanan yerler, merdivenler kısacası her yer berbat. Bunu yetkililer görmez mi acaba. Ücretli yapsalar 1 TL makul ,oraya  bakan birisi olsa temizlese olmaz mı. Yada belediye yada müftülük bi çözüm bulamaz mı. Gördüm çok üzüldüm kıymet bilmeyişimize. Sabunda yok üstelik”diyerek gördüğü manzara karşısında ki tepkisini paylaştı.

Elçiye zeval olmaz adı bizde mahfuz okuyucumuzun tepkisini gündemimize aldık.

ACİL SATILIK ÇELTİK TARLASI

Anadolu Selçuklu Döneminde Osmancık’ta Beyleroğlu Beyliğini kuran Şerafettin Osman Gazi tarafından 1330 yılında yapılan Beylerçelebi Cami, 2017 yılında Osmancık Belediyesi tarafından restorasyon ve çevre düzenlemesi yapılarak yeniden hizmete açılmıştı.

ACİL SATILIK TARLA

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın