ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Osmancık’ta bir kişi silahla vurularak yaralandı/ Video Haber

Osmancık’ta silahla yaralanan kişi tedavi altına alındı. Olay akşam 21.30 sıralarında Kızılırmak Mahallesi Adnan Menderes Caddesi üzerinde meydana geldi.

İddialara göre, aralarında geçmişten gelen husumet olduğu iddia edilen amca çocukları arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine K. K.  Adnan Menderes Caddesine çıktı. Bu sırada amcaoğlu K. K. ve arkadaşı C. D. üzerlerinde taşıdıkları ruhsatsız tabancalar ile araçların arasına giren K. K.’yı bacağından vurarak yaraladı. O sırada mesaisi dışında çay bahçesinde oturan bir sivil polisin olayı görmesi ile olaya ilk müdahalesi sonrası emniyet birimlerini bilgilendirmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekipleri intikal etti.

Cumhuriyet savcısının olay yerinde yaptığı incelemelerden sonra Emniyet Olay Yeri Ekipleri, olayın gerçekleştiği mahalde delilleri görüntüleyip, kayıt altına aldı. Yapılan tespitte, kurşunlardan ikisi cadde üzerinde park halindeki iki araca isabet ederek hasara neden olurken, 14 tane atılmış mermi kovanı ve 1 adet tabanca kılıfı bulundu. Olayın ardından cadde bir süre trafiğe kapatıldı.

Bacağına 6 mermi isabet ederek yaralanan K. K. ambulansla Osmancık Devlet Hastanesi’ne kaldırılmasının ardından, tedavisi yapılmak üzere Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Yaralı K. K.’ya isabet eden kurşunların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaraladığı, baldırındaki et kısmına saplandığı öğrenildi.

Olayla ilgili şüpheliler K. K. ve arkadaşı C.D. ifadeleri alınmak üzere Polis Merkezine alınırken, çok yönlü soruşturmanın sürdürüldüğü öğrenildi.

Cevap Bırakın