ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

YBO Müdürleri Osmancık’ta toplandı

Çorum İl genelinde faaliyet gösteren Yatılı Bölge Ortaokul müdürleri Osmancık Org. Ahmet Çörekçi YBO’ da tecrübe paylaşım toplantısında bir araya geldi. Toplantı sonrası okul bahçesi Okul Müdürü İdris Makineci tarafından katılımcılara gezdirildi.

Toplantıda YBO’ ların genel durumu, eğitim-öğretim faaliyetleri, pansiyon hizmetleri, bütçe muhasebe ve satın alma konularında tecrübe paylaşımında bulunuldu. Örnek uygulamaların paylaşıldığı toplantıda Org. Ahmet Çörekçi YBO bahçesindeki sera katılımcılara gezdirilerek, serada yetiştirilen marullar,  açık alanda yetiştirilen ıspanak, roka, maydanoz gibi pansiyon mutfağında salata malzemesi olarak kullanılan yeşillikler gösterildi.

Toplantıya Çorum İl Geneli YBO müdürlerinin Yanı Sıra, YBO’lardan sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet İnan’da katıldı.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın