ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Yeni Müdürden İlk Ziyaret Fen Lisesi Pansiyonuna

Osmancık Milli Eğitim Müdürü İdris Makineci göreve gelir gelmez ilk ziyaretini Fen Lisesi Pansiyonuna yaptı.

Osmancık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan ve yapılan devir teslim törenini ile görevine bu gün başlayan İdris Makineci, beraberinde okul idarecileri ile birlikte, ilk ziyaretini Ömer Derindere Fen Lisesi’ne ait kız öğrenci pansiyonuna yaptı. Makineci, geçtiğimiz hafta Ömer Derindere Fen Lisesi’ne ait kız öğrenci yurdunda kalan öğrenci ve öğretmenlerin, doğalgaz bacasının yerinden çıkması nedeniyle içeri sızan karbonmonoksitten etkilenmeleri üzerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

Osmancık İlçe Milli Eğitim Müdürü Makineci; pansiyonun geçici olarak kapalı olduğunu belirterek; “Pansiyon yeniden faaliyete geçene kadar öğrencilerimiz ilçede bulunan diğer kız öğrenci pansiyonlarına ve öğretmen evine yerleştirildiler. Eğitim- öğretimleri aksamadan devam etmektedir. Tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.” dedi.

Öte yandan pansiyonda tadilat çalışmalarının sürdüğü, yapılan çalışmaların ardından verilecek olan onayla pansiyona doğal gazın yeniden verilmesinin ardından faaliyete başlayacağı, diğer pansiyonlara yerleştirilen öğrencilerin okullarına ulaşımı konusunda ise belediyenin servis desteği verdiği öğrenildi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın