ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Yeni yaya köprüsü üzerinde hatıra fotoğrafı…

Osmancık’ta Kızılırmak Islah Projesi çalışmaları kapsamında yıkılan asma köprünün yerine yapılan yeni yaya köprüsü hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenlerin yeni adresi oldu.

Kızılırmak Sahil Kenarı, Kurban Bayramı dolayısıyla ailesi ve sevdikleriyle keyifli bir vakit geçirmek isteyenlerin merkezi haline geldi. Bayram boyunca en yüksek hava sıcaklığını yaşayan Osmancık’ta birçok vatandaş sıcak hava ve Kurban Bayramı nedeniyle akşam saatlerinde ırmak kenarını tercih ederken gecenin ilerleyen saatlerine kadar biraz olsun serinlemeye çalıştı.

Sahil Kenarı, aileleri ve sevdikleri ile bir araya gelenleri ağırlarken, Islah Projesi çalışmaları kapsamında yıkılan asma köprünün yerine yapılan yeni yaya köprüsüne, ışıklandırma, köprü korkulukları ve ahşap görünümlü yürüyüş yolunun yapılmasıyla da hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenlerin yeni adresi oldu.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın