ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Kızlarımız Hükmen Galip

Osmancık Belediye Spor Voleybol Takımı, Yıldızlar İl Birinciliğinde rakibi Çorum Beden Eğitimi Öğretmenleri Spor Kulübünün sahaya çıkmaması nedeniyle maçı hükmen 3 – 0 kazandı.

Yıldız Kızlar İl Birinciliği Müsabakaları 1. Devre maçlarında Osmancık Belediye Spor Voleybol Takımı ile Çorum BEDER Voleybol takımı bu akşam saat 18.30’da Osmancık Spor Salonu’nda karşı karşıya gelecekti.  Çorum Beden Eğitimi Öğretmenleri Spor Kulübünün sahaya çıkmaması nedeniyle, Osmancık Belediye Spor Voleybol Takımı maçı hükmen 3 – 0 kazandı.

Voleybol takımı antrenörü Ümit Gökgöz “Biz her zaman oynayarak ter dökerek galibiyet almak isteriz.” Diyerek Yıldız kızlar il birinciliği ilk maçında rakipleri Çorum Beden Eğitimi Öğretmenleri Spor Kulübünün sahaya çıkmaması sonucu 3-0 hükmen galip geldiklerini belirtti.

Gökgöz; “ Biz her zaman oynayarak ter dökerek galibiyet almak isteriz. Bu şekilde olması spor adına çok üzücü bir durum. Biz sporcularımızın daha çok maç yapabilmesi adına ilçeden her turnuvaya, her maça geliyoruz. Sonucunda da gerekli verimi alıyoruz. Umarım bundan sonra bu şekilde galibiyetler ve sonuçlar olmaz. Herkes sahaya çıkar ve elinden gelen mücadeleyi gösterir.” İfadelerini kullandı.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın