ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Yoğun ilgi üzerine “Bir Zamanlar Osmancık” devam ediyor

“Bir Zamanlar Osmancık” yoğun ilgi üzerine yayınlanmaya devam ediyor.

Osmancık Gazeteciler Cemiyeti, Osmancık Gazetesi ve www.osmancik.com.tr’nin ortaklaşa başlattıkları “Bir Zamanlar Osmancık” Osmancık’ın ilk günlük gazetesi olan Osmancık Gazetesi’nde yoğun ilgi üzerine yeniden yayınlanmaya başladı. Tarihi bir kent olan Osmancık’ın hatıralarını canlı tutmak, sonraki nesillere fotoğrafları ve anıları ulaştırmak, ilçenin geçmiş dönemlerine ait fotoğraf, bilgi ve dokümanın arşivlemek ve  ‘ilçe belleği’ oluşturulması için 20 Nisan 2019 tarihinde başlatılan çalışmada, 35 sayıda 185 adet fotoğraf yayınlandı.

Bir süre ara verilen “Bir Zamanlar Osmancık” adlı sayfanın yeniden yayına verilmesini talep eden okuyucular, gazetenin aboneleri ve sayfanın sıkı takipçilerinin gösterdikleri yoğun ilgi karşısında Osmancık Gazetesi yeniden kaldığı yerden, aynı sayfada yayınlama kararı aldı.

11 Nisan 2019 Perşembe günü itibariyle ilçenin ilk ve tek günlük gazetesi olma özelliğini taşıyan gazetenin 5 sayfasında yer alan “Bir Zamanlar Osmancık” a fotoğraf, bilgi ve doküman göndermek isteyenlerin, [email protected]  e-mail adresine ve Ulucami Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi Numara 15/ C adresine ulaştırabileceği, bir kopyasının alındıktan sonra geri iade edileceği öğrenildi.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın