ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Bir yol hikayesi...

Yüksekokula Belediyeden Bedelsiz Arazi Devri

Osmancık Belediyesi, Hitit Üniversitesi Osmancık Ömer Derindere Meslek Yüksekokulu’na bedelsiz arazi devretti.
Hitit Üniversitesi Osmancık Ömer Derindere Meslek Yüksekokulu’nun asli görev ve hizmetlerine kullanılmak üzere belediye meclis kararlarıyla İlçenin Eymir Mahallesinde bulunan İmar planında ´Üniversite Alanı´ içerisinde yer alan mülkiyeti Osmancık Belediyesine ait 28 ada 21 nolu parselde kayıtlı 2.617,51m² yüzölçümlü taşınmaz ile 27 nolu parselde kayıtlı 3.083,05 m² yüzölçümlü taşınmazların tapularının Hitit Üniversitesi Rektörlüğü adına bedelsiz olarak devir işlemi yapıldı.
Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Osmancık Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci, Osmancık Ömer Derindere Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili Öğretim Görevlisi Zafer Köse ve Osmancık Tapu Müdürü İsa Yanık’ın katılımıyla devir teslim işlemi dün 17.07.2019 tarihinde gerçekleştirildi.
Osmancık Ömer Derindere Meslek Yüksekokulunun gelişmesi için gereken bütün desteği verdiklerini söyleyen Başkan Gelgör, “İlçemizin eğitim yönünden ilerlemesini, Yüksekokulumuzun tercih edilirliğinin arttırılmasını sağlamak amacıyla Osmancık Belediyesi olarak gereken desteği veriyoruz. Bundan sonraki süreçte yapacağımız çalışmalarla da Yüksekokulumuzun geliştirilmesine katkıda bulunacağız” dedi.
Osmancık Ömer Derindere Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili Öğretim Görevlisi Zafer Köse, Belediye Başkanın Ahmet Gelgör’e Yüksekokula yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti.

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları osmancik.com.tr’ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.   

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın